Dijital Matbaa

Ankara’da sadece Mim Reklam’da bulunan 50x70 Hp İndigo dijital ofset makinesi ile kusursuz baskılar üretiyor; ofset üretim mantığı ile birebir örtüşen işleri sektörde ilk defa dijital olarak basabiliyoruz. .

Teknolojiye yaptığımız yatırım ve yüksek kapasiteli teknik alt yapımızla en iyi baskı garantisini veriyoruz.

Hız konusunda da rakipsiz olan Mim Reklam, oyalamadan bekletmeden, işlerinizi anında teslim ediyor.

HP Indigo 10000

Baskılar
Aynı Olmak Zorunda Değil

Otokopi kağıdı, enzo kağıt, fantazi kağıt çeşitleri veya 400 gr. kuşe kağıda istediğiniz adet ya da öngördüğünüz bütçe kadar kitap, dergi, katalog, broşür, faaliyet raporu, afiş, poster, okul yıllığı, menü, kartvizit, anket formları, sunum-eğitim dokümanları, tez, sertifika, dosya, klasör, yaka kartı gibi ürünleri anında hazır hale getiriyoruz. Müşterilerimizi stok maliyeti yükünden kurtarıyoruz. Baskıların aynı içerikli olma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor, her bir baskıda kişiye özel mesaj imkanı sağlıyoruz.

Yüksek Standartlarda Üretim

Sektördeki en güçlü makine parkuru ile işe ve bütçeye göre çok alternatifli baskı çözümleri üretebilen Mim Reklam, baskı sonrasında da yüksek standartlarda üretim yapıyor; iplik dikiş, tel dikiş, sıcak tutkal, sert kapak gibi klasik ciltleme işlemlerinin yanı sıra kreatif ciltleme çözümleri ile de işlerinizi mükemmel bir şekilde sonlandırıyor.

Mim Reklam Dijital Matbaa

Modal title

Modal body text goes here.